fbpx

Zdeněk si obor svého studia vybral už při nástupu na střední školu, od té doby ho neopustil a stále ho baví.

„Takových projektů je v Evropě minimum.“

 

Co bys krátce řekl o NST?
NST je menší firma, která se dále rozrůstá. Jsme konstrukční kancelář, která pracuje na zajímavých projektech.

Proč si myslíš, že by měli konstruktéři pracovat v NST?
 V NST je dobrá pracovní atmosféra. Práce, kterou dělám je zajímavá, nemám žádné prostoje. Pořád se přechází na nové věci. Opravdu se nikdy nenudím a stále je co řešit. Navíc jsou tu výborní kolegové, se kterými se vždy domluvíme, přátelské rozhovory a nejsou tu žádné špatné vztahy.

Na jakém projektu teď děláš?
Momentálně děláme na velmi zajímavém projektu, na novém letounu. Jedná se o malé letadlo pro 12 osob, které vyvíjíme od nuly. Takových projektů je v Evropě minimum.

V čem si myslíš, že je NST jiné než ostatní firmy podobného charakteru?
Firma NST se snaží zaujímat nové myšlenky a nové směry řešení problému. Inovovat stávající řešení nebo nabídnout služby. Jiné konstruktérské firmy často dělají na stejných projektech stále dokola a jejich konstruktéři se nedostanou k ničemu zajímavějšímu.

Vidíš výsledky své práce?
Ano, před chvílí jsem navrhoval brzdu, která už je teď na lokomotivách.

Jaký je tu kolektiv?
S kolegy jsem velmi spokojený, máme přátelské vztahy, takže myslím si, že výborný. Setkáváme se i mimo práci. Chodíme na fotbal, na florbal nebo na pivo.

Miroslav Ondrůšek, Konstruktér v letecké divizi

„Je to špička konstruování.“ Mirek pracuje jako letecký konstruktér ve společnosti New Space Technologies (NST) téměř od jejího založení. Svému oboru se věnuje již přes 20 let, od studia na vysoké škole VUT v Brně, kde vystudoval specializaci Stavba letadel na Fakultě...

Jaroslav Prchal, 54 let, Letecký konstruktér

Jardu nalákala do New Space Technologies (NST) pestrost nabízené práce, která mu v prvních měsících potvrdila jeho očekávání,a kolektiv lidí, mezi kterými se cítí jako doma. „Moje práce mě naplňuje.“   Jak bys stručně představil NST?NST je taková mladá moderní...

František Okáník, 30 let, Konstruktér v automotive

František nastoupil do New Space Technologies (NST) na pozici konstruktéra před rokem a za krátkou dobu se vypracoval na vedoucího konstruktéra oddělení pozemních vozidel. Ke konstruktéřině směřoval už od dětství, kdy ho nejvíce bavilo vytvářet nové věci ze stavebnic....

KONTAKTUJTE NÁS

Kontaktujte nás

SÍDLO SPOLEČNOSTI

Zerzavice 2146
686 01 Staré Město

Email: info@newspacetechnologies.cz
Telefon +420 602 749 317

New Space Technologies s.r.o. je zapsána v rejstříku firem spravovaného Krajským soudem v Brně, sekce C, klauzule 96819. Registrační číslo organizace: 019 54 717.